fb-pixel

Jak jsme vás již informovali, od září jsme základní školou zapsanou v Rejstříku škol a školských zařízení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Nyní můžeme také oznámit, že jsme dokončili integraci se spřátelenou komunitní školou Spolu růst, která nám je hodnotově i z hlediska používaných výukových metod velmi blízká.

Společně dokážeme víc. Každá ze škol obohatí naše fungování jiným způsobem, ale dohromady vytvoříme kvalitní vzdělávací koncept. Postupně chceme vybudovat ucelený systém základního vzdělávání relevantní pro 21. století,” uvedla Lenka Krejčová, spoluzakladatelka ZŠ Poznávání.

Pro děti z ani jedné ze škol se tímto spojením nic nemění. Škola Spolu růst plynule navazuje na předešlou práci, kdy jejím hlavním cílem bylo podporovat děti v růstu, rozvíjet jejich potenciál, a mít tak děti motivované dále se vzdělávat a šťastné.